Nasi Kandydaci

Okręgowa Rada Adwokacka

Kandydaci do Okręgowej Rady Adwokackiej

Kamil Szmid

Anna Atanasow

Aneta Bęczkowska-Raczyńska

Michał Bieniak

Tomasz Budnikowski

Krzysztof Komorowski

Beata Paxford

Marcin Piechocki

Joanna Tkaczyk

Dominika Tomaszewska

Rzecznik Dyscyplinarny

Kandydat na Rzecznika Dyscyplinarnego

Michał Jabłoński

Sąd Dyscyplinarny

Kandydaci do Sądu dyscyplinarnego

Barbara Bogacka

Lena Dąbrowska

Paweł Falkowski

Krzysztof Feluch

Jakub Fornalik

Bartłomiej Gawron

Adriana Gostępska

Anita Grabianowska

Andrzej Grzesik

Eliza Gużewska

Mariusz Heleniak

Izabela Jasińska

Justyna Lenart

Maciej Marek Kamiński

Hubert Kubik

Franciszek Michera

Maciej Orkusz

Piotr Otłowski

Karol Pachnik

Konstancja Puławska

Michał Strecker

Agnieszka Sztoldman

Monika Witkowska

Karol Zawiślak

Komisja Rewizyjna

Przemysław Krzemieniecki

Andrzej Lagut

Piotr Warchoł

Filip
Wołoszczak

Kandydaci do Komisji Rewizyjnej

Krajowy Zjazd Adwokatury

Kandydaci na delegatów na Krajowy Zjazd Adwokatury

Anna Atanasow

Aneta Bęczkowska-Raczyńska

Michał Bieniak

Barbara Bogacka

Jerzy Bombczyński

Krzysztof Boszko

Tomasz Budnikowski

Andrzej Chmura

Konrad Chodorowski

Michał Cichoń

Tomasz Chudzinski

Barbara Kowalska-Czarnota

Lena Dąbrowska

Jakub Derulski

Paweł Falkowski

Krzysztof Feluch

Jakub Fornalik

Bartłomiej Gawron

Maciej Geromin

Konrad Godlewski

Adriana Gostępska

Anita Grabianowska

Andrzej Grzesik

Waldemar Gujski

Eliza Gużewska

Mariusz Heleniak

Michał Jabłoński

Izabela Jasińska

Teresa Kaczyńska-Kochaniec

Maciej Marek Kamiński

Marcin Kamiński

Krzysztof Komorowski

Grzegorz Knap

Michał Koenig

Kamil Kozłowski

Jakub Krajewski

Przemysław Krzemieniecki

Hubert Kubik

Dominika Kupisz

Andrzej Lagut

Łukasz Latos

Joanna Lazer

Justyna Lenart

Paweł Lewandowski

MALINOWSKA ANNA_NOWE zdjęcie

Anna Karolina Malinowska

Franciszek Michera

Zbigniew Minda

Dariusz Okolski

Maciej Orkusz

Piotr Otłowski

Karol Pachnik

Beata Paxford

Marcin Piechocki

Karol Pietras

Wojciech Piłat

Aleksandra Piotrowska

Konstancja Puławska

Maciej Rodowicz

Małgorzata Sander

Karolina Schiffter

Jędrzej Sokół

Michał Strecker

Anna Surynt-Skorupa

Kamil Szmid

Agnieszka Sztoldman

Damian Szybisz

Piotr Śliwiński

Piotr Śwircz

Joanna Tkaczyk

Dominika Tomaszewska

Małgorzata Tyszka-Hebda

Piotr Warchoł

Małgorzata Wawer

Monika Witkowska

Filip
Wołoszczak

Łukasz Wydra

Katarzyna Wysokińska

Marta Wyszyńska

Maciej Zaborowski

Rafał Zadrożny

Karol Zawiślak

Jarosław Ziobrowski

Katarzyna Kirylczuk

Popierający

Agata Ambroziewicz

Katarzyna
Lauritsen

Ludwik Żukowski

Dominika Jerzmanowska